نگاه شمال ؛ دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و به منظور بررسی از کم و کیف ارایه خدمات سلامت به خدمت گیرندگان در مرکز آموزشی و درمانی الزهرا سلام الله علیها رشت، حضور یافت. دکتر آشوبی در جریان بازدید میدانی از بخش‌های […]

نگاه شمال ؛ دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و به منظور بررسی از کم و کیف ارایه خدمات سلامت به خدمت گیرندگان در مرکز آموزشی و درمانی الزهرا سلام الله علیها رشت، حضور یافت.

دکتر آشوبی در جریان بازدید میدانی از بخش‌های درمانگاهی، داروخانه‌ و دیگر بخش‌ها با کادر درمان، آموزش و بیماران منتظر در صف خدمات، گفت‌وگو و در جریان نیازمندی‌های مادران باردار، رزیدنت‌ها و همچنین امکانات زیرساختی قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در بخش‌های اداری و پشتیبانی مرکز آموزشی و درمانی الزهرا سلام الله علیها رشت حضور یافت و ضمن بررسی کمبودها، از عزم جدی دولت سیزدهم در رفع کمبودها به جهت تسریع و تسهیل در ارایه خدمات به مردم خبر داد.

گفتنی است در پایان این بازدید نشستی با حضور دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مسوولان‌ بیمارستان برگزار شد و نیازمندی‌های و راهکاری لازم برای ارایه خدمات مطلوب تر طرح و در دستور کار قرار گرفت