افتتاح پروژه های شهرداری شلمان با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان در یوم الله دهه فجر   همزمان با چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، پروژه‌ های شهرداري شلمان با حضور فرماندار شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.   نگاه شمال ؛  در این مراسم سرپرست شهرداری شلمان ضمن تبریک یوم الله دهه فجر گفت: […]

افتتاح پروژه های شهرداری شلمان با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان در یوم الله دهه فجر

 

همزمان با چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، پروژه‌ های شهرداري شلمان با حضور فرماندار شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید.

 

نگاه شمال ؛  در این مراسم سرپرست شهرداری شلمان ضمن تبریک یوم الله دهه فجر گفت: خدا را شاکریم که توانستیم با حمایت اعضای شورای شهر و تلاش مجموعه شهرداری ۱۳ میلیارد تومان پروژه را تقدیم مردم شهر شلمان نماییم.

 

ناصر رنجبر سرپرست شهرداری شلمان پروژه دیواره سازی حاشیه رودخانه شلمانرود را از پروژه های شاخص شهرداری برشمرد و افزود: این پروژه دقیقا در نقطه ای از شهر که مردم منطقه سالیان متوالی با مشکل آبگرفتگی مواجه بودند ،آغاز گردید.

 

وی افزود: این پروژه با طول ۳۰۰ متر و با ارتفاع ۱.۵ متر بالاتر از سطح رودخانه تعبیه و تبدیل به یک بلوار ۱۸ متری می‌شود که پس از آسفالت منطقه تبدیل به یک نقطه زیبای گردشگری خواهد شد.

 

جلالی فرماندار شهرستان لنگرود نیز ضمن خدا قوت و خسته نباشی به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شلمان بیان داشت: اقدامات خوبی در سطح شهر شلمان در حال انجام است که یقینا پس از افتتاح و بهره‌برداری می‌تواند شلمان را به یک نقطه گردشگری تبدیل نماید.

  • منبع خبر : آوای لیل