در پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است:   یوم الله ۲۲بهمن ماه، یاد آور خروش و ایستادگی ملت غیور ایران در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی است. در این روز تاریخی، سیل خروشان مردم آزادیخواه ایران با تاسی از ارزش های دینی و به پشتوانه رهنمودهای معمار کبیر انقلاب و خون […]

در پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است:

 

یوم الله ۲۲بهمن ماه، یاد آور خروش و ایستادگی ملت غیور ایران در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی است.

در این روز تاریخی، سیل خروشان مردم آزادیخواه ایران با تاسی از ارزش های دینی و به پشتوانه رهنمودهای معمار کبیر انقلاب و خون شهدای معظم توانست اقتدار رژیم ستمشاهی را درهم بشکند و پس از سالها مبارزات ضداستکباری، استقلال و آزادی را برای ستمدیدگان به ارمغان آورد.

 

۲۲بهمن ماه، روز تجلی نور و معرفت الهی، احیای مجدد دین و نقطه عطفی در تاریخ سیاسی اجتماعی ایران به شمار می آید.

در این برهه از زمان که استکبار جهانی و در راس آن امریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب، گروههای مقاومت و ازادیخواه را مورد هجمه قرار داده و بیرحمانه دست به کشتار مردم مظلوم می زنند، این انقلاب مردمی به نهضت مقاومت و ایستادگی برای آزادیخواهان جهان تبدیل شده است.

 

حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن یک نوع تکلیف دینی و ملی است. امسال نیز با حضور پرشور و باشکوه‌تر از سال‌های قبل در این راهپیمایی، ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی و شهدای معظم انقلاب، حمایت و پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش خواهیم گذاشت.

 

 

اینجانب فرا رسیدن چهل و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت انقلابی و شهید پرور و دانشگاهیان علوم پزشکی گیلان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از درگاه ایز منان، تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی را تا ظهور ولی عصر(عج) مسئلت دارم.

 

دکتر محمدتقی آشوبی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان