مجموعه فوق در راستای تحقق این امر و تسریع در روند خدمت گذاری به شهروندان به مدیر عاملی مهندس پورشافع که بسیار متخصص و متبحر در این زمینه هستند ایجاد شده و  خدمات ارزنده ای به شهروندان ارائه می نماید

این روزها اهمیت دکوراسیون داخلی و طراحی فضای منازل بیش از گذشته نمود پیدا کرده است.
طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا می كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح (كف، سقف و ديوارها)، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثير معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی) ، راندمان (در فضاهای اداری) ، اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسيار بديهی و لازم به نظر می رسد.
طراحی دکوراسیون خانه و محل کار براحتی می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و به بهبود روحیه افراد کمک کند
طراحی و دکوراسیون داخلی می تواند تأثیر خوبی بر راندمان کاری داشته و محیط کار را خوشایند تر کند.
از طرفی تأثیر دکوراسیون داخلی در فضای تجاری و مجموعه عوامل اثرگذار بر خرید و فروش غیر قابل انکار می باشد.
مجموعه دیزاین گروپ با مدیریت سید محمد هادی پورشافع  کارشناس ارشد طراحی داخلی  بعنوان اولین مجموعه تخصصی دکوراسیون داخلی در لنگرود با این هدف تاسیس شد .
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور فرماندار و رئیس صنعت و معدن و تجارت شهرستان لنگرود و جمعی از مسئولان مجموعه دیزاین گروپ بعنوان اولین مجموعه تخصصی دکوراسیون داخلی در شهرستان لنگرود افتتاح شد.
مهندس پورشافع مدیرعامل این مجموعه در ابتدای سخنان خود گفت ؛ هدف ما از راه اندازی این‌ مجموعه  این بوده که شهروندان لنگرودی  برای تامین نیازمندی‌های خود به خارج از شهرستان مراجعه نداشته باشند .
وی افزود ؛ این مجموعه تلاش دارد در حد توان خود تمام اقلام مورد نیاز برای ساخت و ساز  و دکوراسیون داخلی ساختمان را به صورت یکجا  از صفر تا صد  به همشهریان عرضه کند و در حد توان خود موفق به انجام این کار شده است.
مهندس پورشافع درباره تعداد افراد اشتغال یافته در این مجموعه گفت؛  حدود ۲۰ نیروی مستقیم و تعداد ۴۰ نیرو به شکل غیر مستقیم در این مجموعه همکاری دارند.
وی  میزان سرمایه گذاری در این مجموعه را حدود سه میلیارد تومان براورد کرد  و گفت کارگاه و انبار این شرکت در بلوار دهگان   است که دارای  ۳۰۰ متر فضا است و نمایشگاهی هم در کمربندی شهرستان لنگرود در گذشته دایر بوده که هم اکنون نیز فعالیت دارد.
مدیر عامل  دیزاین گروپ   در ادامه گفت؛ما در راستای  توسعه و سرویس دهی بهتر به مشتریان  این مکان را در داخل شهر دایر کرده‌ایم تا مردم دسترسی بیشتر و راحت تری به ما داشته باشند.
مهندس پورشافع در ادامه به تاریخچه عملکرد این مجموعه پرداخت و گفت ؛   ۱۲ سال سابقه کار در این زمینه دارم و این مجموعه که ملاحظه می کنید در جهت توسعه و پیشرفت کار صورت گرفته است.
لازم به ذکر است  در شهرستان های دیگر هم پتانسیل و فضا بیش از این فراهم بود و ما می‌توانستیم در چند شهر دیگر اقدام به این کار کنیم‌ ولی ما ترجیح دادیم که در لنگرود این  شرکت  را دایر کنیم  و سرمایه گذاری خود را در این منطقه داشته باشیم.
وی درباره تهیه مواد اولیه  گفت ؛ متریالهای  اولیه ساختمان  در گذشته با قیمت بالا و از جاهای دیگر استان و با قیمت های مختلف عرضه می شد.‌ یکی از کارهای ما تهیه متریال های اولیه مثل آجر نسوز ، درب های اتاق خوابی لوکس، دربهای ضد سرقت لوکس و ایمن با قیمت مناسب بوده است . در زمینه دکوراسیون داخلی هم  خدماتی چون کفپوش،  پارکت و کاغذ دیواری ارائه می‌شود.
مهندس پورشافع تصریح کرد ؛  مجهز به تمام متریال های داخلی ساختمان در این مجموعه هستیم  و در زمینه متریال های خارجی هم در نظر داریم کارهای بزرگی انجام دهیم ولی متاسفانه شروع کار ما در این مکان با تحریم و تورم و آغاز کرونا گره خورد   و به لطف خدا بزودی  دکورهای کابینت و یراق آلات نوین و شیر آلات برند هم بعد از عید به  این مجموعه اضافه خواهد شد و پکیج کامل در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
وی در تمجید از این متریال ها گفت؛  تمامی این ها از قابلیت اجرایی بسیار بالایی برخوردار است و حتی در زمینه صادرات هم حرفی برای گفتن دارد و در ضمن با استقبال بسیار بالایی هم از سوی مشتریان مواجه می‌شود.
نمایشگاهی که در حال حاضر مشاهده می فرمایید . ۹۰ درصد این محصولات  تولیدات داخل هستند و اگر چیزی هم وارد شود شامل  تهیه مواد اولیه خواهد بود در کنار این محصولات تعدادی محصولات برند های معتبر خارجی نیز داریم جهت حفظ رقابت و بالا بردن کیفیت.
در ادامه این مراسم اباصلت صفری رئیس صنعت و معدن و تجارت شهرستان لنگرود به ایراد سخن پرداخت و ضمن ایام تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت؛  یکی از مواردی که موجب ایجاد اشتغال پایدار است از طریق حضور سرمایه‌گذاران ایجاد می‌شود  و  دولت  تدبیر و امید هم  حمایت  صد درصدی از این موضوع وجود داشته است.
مجموعه فوق هم در راستای تحقق این امر و تسریع در روند خدمت گذاری به شهروندان به مدیر عاملی مهندس پورشافع که بسیار متخصص و متبحر درین زمینه هستند ایجاد شده و خدمات ارزنده ای به شهروندان ارائه می نماید . 

  • نویسنده : سهیلا بی غم‌