دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز به همراه تعدادی از مدیران ستادی دانشگاه، از چندین مرکز سلامت محور شهرستان رشت بازدید کرد و در جریان کم و کیف خدمات آن‌ها قرار گرفت.   دکتر محمد تقی آشوبی ابتدا در چندین بیمارستان خصوصی رشت حضور یافت و ضمن تبریک سال نو و ماه […]

دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز به همراه تعدادی از مدیران ستادی دانشگاه، از چندین مرکز سلامت محور شهرستان رشت بازدید کرد و در جریان کم و کیف خدمات آن‌ها قرار گرفت.

 

دکتر محمد تقی آشوبی ابتدا در چندین بیمارستان خصوصی رشت حضور یافت و ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، از تلاش‌های مضاعف آن‌ها در ارایه خدمات سلامت‌محور به مردم در ایام نوروز تقدیر کرد.

 

وی در جریان بازدید از بیمارستان‌های خصوصی رشت، با کادر درمان، بیماران و همراهان آن‌ها گفت‌وگو و از کم و کیف خدمات سلامت‌محور ارایه شده در آن مراکز با خبر شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین به منظور بررسی از وضعیت داروخانه ها، از چند باب داروخانه پر مراجعه در رشت نیز بازدید کرد و در جریان موجودی داروخانه‌ها و نیاز مراجعان قرار گرفت.

 

دکتر آشوبی در پایان وارد و مرکز آموزشی درمانی شفاء و حشمت حضور یافت و ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، از تلاش‌های مضاعف آن‌ها در ارایه خدمات سلامت‌محور به مردم در ایام نوروز تقدیر کرد.

 

وی در جریان بازدید از این دو مرکز آموزشی درمانی، با کادر درمان، بیماران و همراهان آن‌ها گفت‌وگو و از کم و کیف خدمات سلامت‌محور ارایه شده در آن مراکز با خبر شد.