به گزارش نگاه شمال، ، تعدادی از جوانان فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان با مهرداد لاهوتی نماینده منتخب مردم لنگرود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.   فعالان شهرستان در این دیدار موارد و پیشنهادات مختلفی را در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، محیط زیست، گردشگری، ورزشی، بهداشت و سلامت و همچنین کم کاری […]

به گزارش نگاه شمال، ، تعدادی از جوانان فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان با مهرداد لاهوتی نماینده منتخب مردم لنگرود در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

فعالان شهرستان در این دیدار موارد و پیشنهادات مختلفی را در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، محیط زیست، گردشگری، ورزشی، بهداشت و سلامت و همچنین کم کاری وعدم حمایت مسؤولین از نخبه‌های شهرستان و اشتغال آفرینان و غیره مطرح کردند که مورد توجه لاهوتی قرار گرفت و مقرر گردید مطالب مطرح شده در قالب یک طرح پیشنهادی مدون به نماینده منتخب مردم تقدیم شود.

 

طی هماهنگی‌های انجام شده با نماینده منتخب و در راستای توسعه و تعالی هرچه بیشتر شهرستان در حوزه‌های مختلف و شناخت و معرفی بیشتر از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان لنگرود، این جلسات در قالب کارگروه‌های مختلف و تخصصی در طول سال برگزار شود.

 

اسماعیل یکتایی آزاده و جانباز ۷۰ درصد، مهرانه به نهاد هنرپیشه مطرح کشور و چهره شاخص رادیو و تلویزیون و سامان رضی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک از چهره‌های شاخص و از جمله مدعوین حاضر در جلسه بودند.

  • منبع خبر : لنگر خبر